5 C
Bitola
Tuesday, March 20, 2018
se baraat lozovi kalemi od sortata vranec

Се бараат лозови калеми од сортата Вранец

Се бараат лозови калеми од сортата Вранец
se prodava pila za kroenje na ovoshni drvca

Се продава пила за кроење на овошни дрвца

Се продава пила за кроење на овошни дрвца
se prodava leshnik vo lushpa

Се продава лешник во лушпа

Се продава лешник во лушпа
se prodavaat dzambo vrekji so nosivost od 1 ton

Се продаваат џамбо вреќи со носивост од 1 тон.

Се продаваат џамбо вреќи со носивост од 1 тон.
se prodava biohumus

Се продава БИОХУМУС

Се продава БИОХУМУС

ВРЕМЕТО ДЕНЕС

Bitola, Macedonia
light rain
5 ° C
5 °
5 °
100%
1.3kmh
76%
Wed
7 °
Thu
-3 °
Fri
4 °
Sat
4 °
Sun
5 °